जसपाले बनायो राजकिशोरलाई लुम्बनी प्रदेशको इन्चार्ज, अरु कसको जिम्मेवारी के ?

काठमाडौँ भदौं ४ गते । जनता समाजवादी पार्टी, नेपालको केन्द्रीय कार्यकारिणी समितिको बैठकले प्रदेश र विभागको जिम्मेवारी तोकेको छ ।
आइतबार बसेको बैठकले पार्टीका केन्द्रीय कार्यकारिणी समिति सदस्य सुशिला श्रेष्ठलाई बागमती प्रदेश इन्चार्ज, राजकिशोर यादवलाई लुम्बिनी प्रदेश इन्चार्ज, प्रकाश अधिकारीलाई कर्णाली प्रदेश इन्चार्ज र गोविन्द चौधरीलाई सुदुरपश्चिम प्रदेश इन्चार्ज तोकेको छ ।
बैठकले कार्यकारिणी समिति सदस्य परशुराम बस्नेतको अध्यक्षतामा चन्देश्वर प्रसाद सिंह, पेशल ढकाल, न्हुच्छेलाल महर्जन र ई. देबनारायण याादव रहेको केन्द्रीय कार्यालय समिति गठन समेत गरेको छ ।
त्यस्तै बैठकले संगठन विभागको प्रमुखमा केन्द्रीय कार्यकारिणी सदस्य राजेन्द्र श्रेष्ठलाई चयन गरेको छ । विभागका सदस्यहरुमा रेणु यादव र लाक्पा शेर्पा रहेको छन् । संघीय मामिला तथा स्थानिय तह विभाग प्रमुखमा लालबाबु राउत र सदस्यहरुमा शैलेन्द्र साह र सनबहादुर राई रहेका छन् ।
सूचना, सञ्चार, विज्ञान तथा प्रविधि विभागको प्रमुखमा मनिष सुमन र सदस्यहरुमा लक्ष्मण हुमागाई र योगराज वनेम रहेका छन् ।

युवा, विद्यार्थी तथा खेलकुद विभागको प्रमुखमा रमेशबाबु श्रेष्ठ रहेका छन् भने विदेश्वर यादव, दीपक दोर्जे लामा र वीरेन्द्र प्रधान सदस्य रहेका छन् । महिला विभागमा लिला सिटौला सदस्यहरुमा उर्मिला साह, मञ्जु अन्सारी, विनिता यादव र किरण साह, निर्मला यादव, भगवती सुवेदी, रेणुका सिंह, अञ्जना शेर्पा, शोभा बज्राचार्य र कमला विश्वकर्मा रहेका छन् ।

त्यस्तै बैठकले केन्द्रीय सदस्य मनोरञ्जन गोइतमाथि गरिएको अनुशासनात्मक कारबाही फुकुवा गर्ने निर्णय गरेको छ ।
सप्तरी जिल्लाको प्रतिनिधि सभा क्षेत्र नं मा निर्वाचनका बेला उत्पन्न भएका संगठनात्मक समस्या तथा अनुशासन लगायतका विषयमा भएका विवादहरुका सम्बन्धमा आवश्यक छानबिन गरी सत्य तथ्यका आधारमा अध्ययन, अनुसन्धान र विश्लेषण गरी प्रतिवेदन पेस गर्न राजकिशोर यादवको संयोजकत्वमा सुशिला श्रेष्ठ र जगदेव यादव रहेको तीन सदस्यीय छानबिन समिति गठन गरिएको छ ।

तपाईको प्रतिक्रिया