Khadya Bibhag

हलिउडमा प्रियंकाको जादु

प्रियंका चोपडा एक दशकभन्दा बढी समयदेखि चलचित्र क्षेत्रमा सक्रिय छिन् । ‘बर्फी’, ‘डन’, ‘मेरी कोम’, ‘बाजीराव मस्तानी’ जस्ता फिल्म गरिसकेकी प्रियंका आजभोलि हलिउडमा पनि आफ्नो जादु देखाउँदै छिन् । प्रियंका चोपडाले सन् २०१७ मा फिल्म ‘बेवाच’ मार्फत हलिउडमा प्रवेश गरेकी थिइन् । त्यसयता उनले पछाडि फर्केर हेरेकी छैनन् र ठुला चलचित्र र शृङ्खलाहरूमा लगातार काम गरिरहेकी छिन् ।

गत वर्ष उनी रुसो ब्रदर्सको वेब सिरिज ‘सिटाडेल’ र ‘लभ अगेन’मा देखिएकी थिइन् । प्रियंकाले थप हलिउड फिल्मको तयारी सुरु गरेकी छिन् । केही समयअघि प्रियंका चोपडाले ‘ हेड्स अफ स्टेट’को सुटिङ पूरा गरेकी छिन् । ‘हेड्स अफ स्टेट’ पछि नायिकाले आफ्नो आगामी फिल्म ‘द ब्लफ’ को तयारी सुरु गरेकी छिन् । प्रियंका चोपडाले आफ्नो इन्स्टाग्राम स्टोरीमा ’द ब्लफ’ को रिडिङ सेसनको झलक देखाएकी छिन्। तस्बिरसँगै प्रियंकाले क्याप्सनमा लेखेकी छिन्, ‘यो सुरु भयो ।’ ‘द ब्लफ’ को छायांकन अष्ट्रेलियामा सुरु हुँदैछ । केही समयअघि प्रियंका छोरीसँग अस्ट्रेलिया गएकी थिइन् ।

यस फिल्ममा उनले कार्ल अर्बनसँग काम गर्ने छिन् । ’द ब्लफ’ लाई फ्रान्क ई फ्लावर्सले निर्देशन गर्दैछन्। यो फिल्म थिएटरहरूमा नभई ओटीटी प्लेटफर्ममा स्ट्रिम हुनेछ । जोन सीनासँग ’हेड्स अफ स्टेट’ र ’द ब्लफ’ बाहेक प्रियंका चोपडासँग हिट वेब सिरिज ’सिटाडेल’को दोस्रो सिजन पनि छ । उनी फरहान अख्तरको फिल्म ‘जी ले जरा’ बाट बलिउडमा कमब्याक गर्ने चर्चा छ । उनीसँगै आलिया भट्ट र कट्रिना कैफ पनि देखिनेछन् ।

तपाईको प्रतिक्रिया